Farebné trendy interiéru do roku 2020

Zmena farieb je jedným z najrýchlejších spôsobov, ako transformovať váš domov. Či už maľujete celý dom, jednu izbu alebo strategickú akcentačnú stenu, alebo jednoducho pridávate nejaké akcenty, ako sú živé vankúše a koberčeky, zmena farby môže mať dramatický vplyv na interiér vášho domova. S toľkými farbami, z ktorých si môžete vybrať, má zmysel objavovať najnovšie trendy, takže si vaše interiérové ​​dekorácie užijete roky. Elegantné neutrálne tóny, žiarivé odtiene a náladové tlmené farby sú na zozname trendov farebných interiérov do roku 2020.


Pantone Farba roka - klasická modrá
Pantone farby ovplyvňujú vývoj produktov pre celý rad priemyselných odvetví, vrátane bytového textilu. Classic Blue je nadčasový odtieň, ktorý je jednoduchý a elegantný. Farba vyvoláva pocit pokoja a spoľahlivosti. Podľa výkonného riaditeľa Pantone Color Institute je Classic Blue spoľahlivou farbou, ktorá odráža veľkú večernú oblohu a vyzýva nás, aby sme zvýšili našu perspektívu.

Odtiene žltej pre relaxačnú spálňu
Keď vidíme žltú farbu našej slnka, zažívame veselosť a teplo. Krémová francúzska vanilka je mäkký žltý odtieň, ktorý je ideálny pre každú izbu od obývacej izby a jedálne po spálňu a kúpeľňu. Tlmená žltá môže dobre fungovať v miestnosti s obmedzeným denným svetlom a vytvára dojem pridaného priestoru v menšej miestnosti.

Zelená, farba prírody
Mäkká zelená mäta môže miestnosti dodať pocit vnútorného i vonkajšieho prostredia, najmä v chladných zimných dňoch. Posaďte sa a vychutnajte si upokojujúce vibrácie čerstvej miestnosti mäty a pridajte rastliny a textílie z kvetinového nábytku na dokončenie nálady.

Teplé šedé pre pokojné prostredie
Odhaduje sa, že sivá, konečná neutrálna farba, bude v roku 2020 naďalej obľúbená.  Šedá dobre funguje s bielym alebo strieborným nábytkom a čalúneným nábytkom s hlbšími sivými odtieňmi alebo vzormi.


MOBILIA Interior Studio ponúka široký výber kolekcií nábytku značkových značiek s najnovšími trendmi. Navštívte náš showroom v centre Dunajskej Strede.