3 x na pohľad úplne rovnaká kuchyňa 3 x rôzna cena

Vysvetlíme vám prečo!

Dennou najčastejšie dopytovanou otázkou je: „Prosím vás koľko stojí táto kuchyňa na obrázku ?„Ak by sme vám odpovedali sumou 3500€, ale aj 6000€, zrejme by ste nechápali, ako je to vôbec možné. Poďme si to preniesť do konkrétneho príkladu.

 

Kuchyňa číslo 1.

Cena kuchyne uvedenej na foto vyššie 4.200€. Kuchyňa je v materiálovom prevedení Laminát Laser Edge. Vnútorné vybavenie na kuchyňu používame výhradne od renomovaných dodávateľov ( BLUM, HETTICH).

Teraz upriamte pohľad na obrázok s číslovaním skriniek.  

 

Skrinka č. 13 – dvierková, policová
Skrinka č. 12 – potravinová skrinka policová
Skrinka č. 9 – drezová skrinka dvierková
Skrinky č. 14 a 15 – výklopy HKS
Skrinka č. 6 – v prvej zásuvke príborník
Skrinka č. 10 – priamy roh s policou
Skrinky spredu ostrovčeka – otváranie na TIP - ON ONYX
Nadstavbové skrinky - otváranie na TIP - ON ONYX
Digestorová skrinka - otváranie / výklop HK TIP ON

Doplnok: sklo za varnú dosku
Doplnok: zafrézované LED svetlo

Kuchyňa číslo 2.

Cena kuchyne uvedenej na foto vyššie 5.900€. Kuchyňa je v materiálovom prevedení Akrylát Matt Laser Edge. Vnútorné vybavenie na kuchyňu používame výhradne od renomovaných dodávateľov ( BLUM, HETTICH).

 

Teraz opäť upriamte pohľad na obrázok s číslovaním skriniek. Označením symbolu hviezdičky (*) je uvedená zmena vnútorného vybavenia v porovnaní s kuchyňou 1.

 

*Skrinka č. 13 – s výsuvom pod rúrou + vnútorná zásuvka
*Skrinka č. 12 – potravinová skrinka s vnútornými zásuvkami (4ks) + police
*Skrinka č. 9 – drezová skrinka s výsuvom
Skrinky č. 14 a 15 – výklopy HKS
Skrinka č. 6 – v prvej zásuvke príborník
*Skrinka č. 10 – priamy roh s výsuvným kôšom Lemans
Skrinky spredu ostrovčeka – otváranie na TIP - ON ONYX
Nadstavbové skrinky - otváranie na TIP - ON ONYX
Digestorová skrinka – otváranie/výklop HK TIP ON

Doplnok: sklo za varnú dosku
Doplnok: zafrézované LED svetlo

 

Kuchyňa číslo 3.

Cena kuchyne uvedenej na foto vyššie 7.290€. Kuchyňa je v materiálovom prevedení NaNo lak Evermatt. Vnútorné vybavanie na kuchyňu používame výhradne od renomovaných dodávateľov ( BLUM, HETTICH).

 

Teraz do tretice upriamte pohľad na obrázok s číslovaním skriniek. Označením symbolu hviezdičky (*) je uvedená zmena vnútorného vybavenia v porovnaní s kuchyňou 2.

 

Skrinka č. 13 – s výsuvom pod rúrou + vnútorná zásuvka
*Skrinka č. 12 – potravinová skrinka s výsuvným kôšom DISPENSA (5 košov) – ArenaStyle  
Skrinka č. 9 – drezová skrinka s výsuvom
Skrinky č. 14 a 15 – výklopy HKS
Skrinka č. 6 – v prvej zásuvke príborník
Skrinka č. 10 – priamy roh s výsuvným kôšom Lemans
Skrinky spredu ostrovčeka – otváranie na TIP-ON ONYX
Nadstavbové skrinky - otváranie na TIP-ON ONYX
Digestorová skrinka – otváranie / výklop HK TIP ON

Doplnok: sklo za varnú dosku
Doplnok: zafrézované LED svetlo

Tak vidíte. Sú také isté a predsa iné.

Špecifikáciou všetkých detailov a materiálov sa pokojne môže stať, že sa cena vašej kuchyne na mieru značne navýši. Napríklad, zatiaľ čo dve drahšie verzie majú v rohu výsuvný kôš, tá lacnejšia má v rohu priame police. To isté musí byť v cene zohľadnené aj pri skrinkách, ktoré sú výsuvné, na rozdiel od tých, ktoré majú klasické dvierka. Ak sa bavíme o potravinovej skrinke, tak tie sa líšia vo všetkých troch cenových verziách. Najdrahšia Evermatt má potravinovú skrinku s výsuvným košom DISPENZA, verzia Akrylát Laser Edge je s vnútornými zásuvkami a policami, no najlacnejšia verzia Laminát Laser Edge ju má klasickú policovú.

Porovnávate ceny od rôznych výrobcov? Uistite sa, že to robíte správne.

Porovnávanie cien u rôznych výrobcov a dodávateľov je čosi, s čím sa stretávame denne. Ako sme uviedli príklad vyššie, presvedčte sa, že porovnávate správne. Je prirodzené, že cena je jedným z rozhodujúcich faktorov. Ak však porovnávate ponuky na novú kuchyňu, uistite sa, že ste nezabudli na detaily, ktoré často klienti prehliadajú.

Práve tie často vyrovnajú, ak nie prevážia, misku pomyselných váh. Kvalitné výrobné technológie, použité materiály, presnosť výrobných technológií a odborná montáž dokážu predĺžiť životnosť vašej kuchyne hneď o niekoľko rokov.

Osobné stretnutia na 3D návrh a kalkuláciu sú u nás nevyhnutnosťou.

Na dopyty o cenách kuchýň vás smerujeme s odpoveďou na partnerské štúdiá Dalno. Vieme, prečo sme si vybrali túto cestu. Nie je kuchyňa ako kuchyňa. Na mieru neznamená vždy skutočne na mieru. Rovnaký obal nezaručuje totožný obsah.

Dúfame, že vďaka nášmu vysvetleniu o cenových reláciách budete o čosi obozretnejší a správne pripravený na jej kúpu. Ak by vám však stále v mysli rezonovali nejaké otázky o kuchyniach na mieru, neváhajte nás kontaktovať.  Sme tu pre vás.

Zdroj: www.dalno.skFarebné trendy interiéru do roku 2020

Zmena farieb je jedným z najrýchlejších spôsobov, ako transformovať váš domov. Či už maľujete celý dom, jednu izbu alebo strategickú akcentačnú stenu, alebo jednoducho pridávate nejaké akcenty, ako sú živé vankúše a koberčeky, zmena farby môže mať dramatický vplyv na interiér vášho domova. S toľkými farbami, z ktorých si môžete vybrať, má zmysel objavovať najnovšie trendy, takže si vaše interiérové ​​dekorácie užijete roky. Elegantné neutrálne tóny, žiarivé odtiene a náladové tlmené farby sú na zozname trendov farebných interiérov do roku 2020.


Pantone Farba roka - klasická modrá
Pantone farby ovplyvňujú vývoj produktov pre celý rad priemyselných odvetví, vrátane bytového textilu. Classic Blue je nadčasový odtieň, ktorý je jednoduchý a elegantný. Farba vyvoláva pocit pokoja a spoľahlivosti. Podľa výkonného riaditeľa Pantone Color Institute je Classic Blue spoľahlivou farbou, ktorá odráža veľkú večernú oblohu a vyzýva nás, aby sme zvýšili našu perspektívu.

Odtiene žltej pre relaxačnú spálňu
Keď vidíme žltú farbu našej slnka, zažívame veselosť a teplo. Krémová francúzska vanilka je mäkký žltý odtieň, ktorý je ideálny pre každú izbu od obývacej izby a jedálne po spálňu a kúpeľňu. Tlmená žltá môže dobre fungovať v miestnosti s obmedzeným denným svetlom a vytvára dojem pridaného priestoru v menšej miestnosti.

Zelená, farba prírody
Mäkká zelená mäta môže miestnosti dodať pocit vnútorného i vonkajšieho prostredia, najmä v chladných zimných dňoch. Posaďte sa a vychutnajte si upokojujúce vibrácie čerstvej miestnosti mäty a pridajte rastliny a textílie z kvetinového nábytku na dokončenie nálady.

Teplé šedé pre pokojné prostredie
Odhaduje sa, že sivá, konečná neutrálna farba, bude v roku 2020 naďalej obľúbená.  Šedá dobre funguje s bielym alebo strieborným nábytkom a čalúneným nábytkom s hlbšími sivými odtieňmi alebo vzormi.


MOBILIA Interior Studio ponúka široký výber kolekcií nábytku značkových značiek s najnovšími trendmi. Navštívte náš showroom v centre Dunajskej Strede.