NanoTeQ MaTT

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne.


NanoTeQ MaTT ukazuje novú cestu vo svete interiérového dizajnu.

Predstavujeme novinku NanoTeQ MaTT. Laminát, ktorého povrch je opatrený vrstvou z nanovlákien, čím získava unikátne špecifické vlastnosti než bežné lamináty. Dalo by sa ich tiež nazvať dekoratívne povrchy novej generácie.

Je to extrémne matný nanotechnický materiál, ktorý prepožičiava povrchom dokonale zamatový vzhľad. Vďaka pozitívnym vlastnostiam je vhodný tak na horizontálne, ako aj vertikálne plochy.

Dekoratívny povrch zušľachťuje špeciálna nanotechnológia a použitie špeciálneho výrobného postupu, vďaka čomu je zamatový na dotyk.

Navyše hrany tohto materiálu opracovávame skutočným laserom, ako jediný výrobca kuchynských liniek na mieru. Unikátne spracovanie ktoré na Slovensku a v Čechách inde nenájdete.

Obnoviteľný materiál - V prípade poškriabania, jednoduchým

spôsobom opraviteľný.

6 prípadov prečo si NanoTeQ MaTT zamilujete:

  • Odolný voči poškriabaniu

NanoTeQ MaTT je v prípade poškriabania jednoduchým spôsobom opraviteľný. Špecifickosť materiálu umožňuje povrch materiálu obnoviť do pôvodného stavu. Určite sa pýtate ako? Pri jemnom poškriabaní povrchu jemné ryhy rozleštíme pomocou horúcej vody a handričky. Pri väčšom poškodení je škrabance opraviť pomocou klasickej žehličky.

  • Nárazuvzdorný

Povrchová vrstva je nárazuvzdorná a samotná odolnosť voči nárazu závisí len od odolnosti podkladu.

  • Bezotlačkový

NanoTeQ MaTT  je bezotlačkový materiál.

  • Antibakteriálny

Povrch je antibakteriálny, ľahko čistiteľný, určený pre použitie v kuchyniach, kúpeľniach, v reštauráciách, v zdravotníctve či v školstve

  • Odolný UV

Odolný voči ultrafialovému (UV) žiareniu, preto si zachováva stálofarebnosť počas celej svojej životnosti.

  • Vodeodolný

Výhodou je vodeodolnosť.