BLANÁŘ NÁBYTEK

Spoločnosť BLANÁŘ NÁBYTOK bola založená už v roku 1989. Dva roky potom sa majiteľ firmy Roman Blanár rozhodol špecializovať na sériovú výrobu čalúneného ležanie nábytku. Významný medzník predstavovala transformácia na akciovú spoločnosť v roku 2001. Z malého regionálneho výrobcu sa počas uplynulých rokov stal najväčší tuzemský producent posteľou, ktorý zamestnáva vyše 500 zamestnancov. Ročne firma vyrobí okolo 250 tisíc čalúnených lôžok.

D.P.V. s.r.o. RESETO

Zdravý spánok a dokonalá regenerácia je základom pre šťastný život. Ako jeden z popredných českých výrobcov inovatívnych, vysoko kvalitných spánkových systémov D.P.V. ponúkame širokú škálu matracov, lamelových roštov, postelí a doplnkov pre vaše individuálne priania a požadavky. D.P.V. je skratka pre perfektnú kombináciu designu, technológie a ergonómie skutočne jedinečného pohodlia pre každý typ spánku.

NEW DESIGN
Hanko&Burek

Český výrobca kvalitných posteli.
 30 rokov skúseností. Za dlhú dobu existencie firmy pozorne sledujeme vývojové trendy v dizajne, v použitých technológiách a materiáloch, tak aby sme Vám mohli ponúknuť čo najdokonalejší produkt.

MAGNIFLEX


Prečo matrace Magniflex?

Magniflex je svetovým lídrom v oblasti zdravého spánku už 60 rokov. Sústredí sa na odbornú konzultáciu s cieľom dokonalej spánkovej regenerácie. Kvalita zdravotných matracov a vankúšov je podložená patentovanými materiálmi, zdravotnými certifikátmi a predĺženou zárukou až 12 rokov.

„Stejně jako kvalitní strava vyživuje tělo, kvalitní odpočinek posiluje mysl.“


MobilaDalin

Aké sú vaše očakávania od postele?
Kombináciou dizajnu, pohodlia a praktickosti, to sú postele od MobilaDalin.
Snívajte s nami!