NEW CHESTER

Niečo výnimočné! Pohovka NEW CHESTER od MobilaDalin.

Štýl Chesteru predstavuje prehodnotenie klasického a moderného štýlu. Široké opierka, široká hĺbka sedu  a ergonomický dizajn operadla robia z pohovky New Chester veľmi pohodlnú a elegantnú pohovku.

Prevedenie: kreslo, pohovka 210 cm, pohovka 260 cm, pohovka 310 cm.

GALLA CHESTER

Pohovka Galla odráža eleganciu štýlu Chesterfield prostredníctvom jednoduchej línie tohto modelu doplnenej čalúnením s ozdobnými gombíkmi. Jej zvláštnosťou sú nastaviteľné opierka hlavy, ako aj možnosť nastavenia polohy operadla tak, aby sa hĺbka sedadla zvýšilo medzi 63 a 90 cm.  Sedadlo s pamäťovou penou poskytuje pohodlie, pričom šťastný majiteľ určite bude užívať večere, strávené dlhým rozprávaním s rodinou a priateľmi.
Prevedenia: 2-miestna pohovka, 3-miestna pohovka, rohová sedačka, kreslo, malá a veľká taburetka.

LONDON CHESTER

Vďaka harmonickým líniám, klasickým gombíkom a dokonalému komfortu je pohovka LONDON CHESTER obľúbená milovníkmi britského štýlu. Odporúčame do obytných priestorov aj do elegantných kancelárií a reprezentatívnych verejných priestorov. Jej vankúše z husacej pery a čalúnenie zdôrazňujú trvanlivosť a nadčasový charakter.
Prevedenia: pevná 2-miestna pohovka, pevná alebo rozťahovacia 3-miestna pohovka, veľké kreslo, malé kreslo, taburetka.

NEW YORK

Elegantná, minimalistická, rohová sedačka NEW YORK. Bola navrhnutá pre aktívny životný štýl a kombinuje moderný interiérový dizajn s novými požiadavkami na modulárnosť a všestrannosť. Ráno bude magické, v minimalistickom a elegantnom prostredí, pričom večere budú plné života, zmyselnosti a pohodlia.
Prevedenia: kreslo, pohovka 3-miestna, rohová sedačka, taburetka.

BRITANNIA/OXFORD

BRITANNIA/OXFORD predstavuje redefiníciu pohodlia a relaxácie v impozantnom a zároveň elegantnom tóne. Vďaka svojej modularite môže byť dobrým „priateľom“ pre veľké rodiny, ako aj spoľahlivým partnerom pri vytváraní pokojnej atmosféry. Veľkou výhodou sú nastaviteľné opierka hlavy ako aj stabilita sedadiel.
Prevedenia: kreslo, pohovka 2-miestna alebo 3-miestna,  sedačka do tvaru L s ležadlom, rohová sedačka, sedačka do tvaru U.

FLOW

Designová pohovka predstavuje vyššiu úroveň relaxácie. Tekutosť foriem je doplnená špeciálnou konštrukciou dovnútra sklonených lakťových opierok, čím je zaručená prirodzená poloha pokoja.
Prevedenia: pohovka 2-miesta, pohovka 3-miesta a kreslo.

RIO

Rio je moderný kus nábytku, ktorý sa dá používať samostatne ako pevné alebo relaxačné kreslo, ale aj ako modulárny produkt, ktorý sa dá na požiadanie ľahko upraviť a použiť ako pohovku alebo ako rohovú sedačku.
Ovládacie tlačidlá elektrického relaxačného kresla sa dajú pohodlne ovládať, pretože sú umiestnené na strane lakťovej opierky, kde je umiestnený aj konektor na USB, telefón, tablet atď.

HAVANNA

Moderné línie, originálne vzory tkanín, flexibilita a nápaditý dizajn robia z pohovky jedinečný. Je obľúbený medzi mladými, ktorí vedú aktívny a dynamický životný štýl.

MAGNA

Sedadlá a operadlá - vankúše sú vyrobené zo zmesi husieho peria a silikónového páperia, umiestnené na opasku popruhu, ktorý poskytuje mimoriadne pohodlie.
Prevedenia: pohovka 2- miestna, pohovka 3-miesta a kreslo.

 

MANHATTAN

Ak máte radi klasické tvary, najlepšou voľbou pre vás je pohovka MANHATTAN, ktorá má sedadlo z vysokokvalitnej pamäťovej peny pre dokonalé pohodlie na večerné pozeranie televízie.
Prevedenia: pohovka 3-miesta a kreslo.

LARA/LUNA/AMY

Pohodlné a praktické pohovky LARA, LUNA aleb AMY. Urečené na každodenné spanie.
Prevedenia: pohovka 2-miesta pevná alebo rozťahovacia, pohovka 3-miesta pevná alebo rozťahovacia, malá rohová rozťahovacia sedačka  s úložným priestorom, veľká rohová rozťahovacia sedačka s úložným priestorom, malé a veľké kreslo pevné alebo rozťahovacie.

TOLEDO

Pohodlné kreslo TOLEDO so svojim tvarom pripomína 60. roky.

TARKA

Designové kreslo TARKA. Jeho tvar bol inšpirovaný vinným sudom.

 

FORM

Designové kreslo FORM s kovovými nohami.

ANATOLIA

Taburetky ANATOLIA v rôznych farebných prevedeniach.