NEW CHESTER

Niečo výnimočné! Pohovka NEW CHESTER od MobilaDalin.

Štýl Chesteru predstavuje prehodnotenie klasického a moderného štýlu. Široké opierka, široká hĺbka sedu  a ergonomický dizajn operadla robia z pohovky New Chester veľmi pohodlnú a elegantnú pohovku.

GALLA CHESTER

Jednoduché línie exkluzívnej pohovky odrážajú eleganciu štýlu chesterfield. Sedadlo s pamäťovou penou poskytuje pohodlie, pričom šťastný majiteľ určite bude užívať večere, strávené dlhým rozprávaním s rodinou a priateľmi.

LONDON CHESTER

Vďaka harmonickým líniám, klasickým gombíkom a dokonalému komfortu je pohovka LONDON CHESTER obľúbená milovníkmi britského štýlu. Jej vankúše z husacej pery a čalúnenie zdôrazňujú trvanlivosť a nadčasový charakter.

NEW YORK

Elegantná, minimalistická, rohová sedačka NEW YORK je vytvorená pre ľudí, žijúci aktívny život.

BRITANNIA

Elementová modulárna sedačka BRITANNIA odráža eleganciu a prestíž. Interpretuje koncept pohodlia a relaxácie.

FLOW

Designová pohovka predstavuje vyššiu úroveň relaxácie. Tekutosť foriem je doplnená špeciálnou konštrukciou dovnútra sklonených lakťových opierok, čím je zaručená prirodzená poloha pokoja.

RIO

Rio je moderný kus nábytku, ktorý sa dá používať samostatne ako pevné alebo relaxačné kreslo, ale aj ako modulárny produkt, ktorý sa dá na požiadanie ľahko upraviť a použiť ako pohovku alebo ako rohovú sedačku.
Ovládacie tlačidlá elektrického relaxačného kresla sa dajú pohodlne ovládať, pretože sú umiestnené na strane lakťovej opierky, kde je umiestnený aj konektor na USB, telefón, tablet atď.

HAVANNA

Moderné línie, originálne vzory tkanín, flexibilita a nápaditý dizajn robia z pohovky jedinečný. Je obľúbený medzi mladými, ktorí vedú aktívny a dynamický životný štýl.

STOCKHOLM

Fanušikovia klasického škandinávskeho štýlu ocenia praktickú a pohodlnú pohovku STOCKHOLM. Klasický a nadčasový škandinávsky dizajn nikdy nevyjde z módy. Relaxačná atmosféra, smiech, milí priatelia, večery, ktoré v nás zostávajú ako príjemná spomienka.

 

MANHATTAN

Ak máte radi klasické tvary, najlepšou voľbou pre vás je pohovka MANHATTAN, ktorá má sedadlo z vysokokvalitnej pamäťovej peny pre dokonalé pohodlie na večerné pozeranie televízie.

LARA/LUNA/AMY

Pohodlné a praktické pohovky LARA, LUNA aleb AMY. Urečené na každodenné spanie.

TOLEDO

Pohodlné kreslo TOLEDO so svojim tvarom pripomína 60. roky.

AMSTERDAM

Rohová sedačka AMSTERDAM je kombinácia moderného a klasického štýlu.

TARKA

Designové kreslo TARKA. Jeho tvar bol inšpirovaný vinným sudom.

 

FORM

Designové kreslo FORM s kovovými nohami.

ANATOLIA

Taburetky ANATOLIA v rôznych farebných prevedeniach.